izmir web tasarım

2009 yılından beri bu firmayla çalışmaktayız, başlangıçta istediklerimizi alabileceğimizden emin değildik. Bizim istediğimiz standart bir web sitesi ile Google arama motorlarında üst sıralarda çıkmaktı. Çok geçmeden bu amacımıza ulaştık ve doğru firmayla çalıştığımızı gördük. Şu anda oto döşeme, oto döşeme izmir, oto döşeme fiyatları vb. kelimelerde üst sıralardayız. BirRenk web tasarım firmasıyla daha uzun yıllar çalışabileceğimizi düşünüyorum.

Ramazan Akgöz

Yaşar Oto Döşeme
16 Ağustos 2015

20 yıldır alüminyum demir doğrama sektöründe faaliyet göstermekteyiz. 2013 yılında Birrenk Web Tasarım ile tanıştık. Neler yapabileceğimizi konuştuk. Hizmetlerimizin sadece bağlı bulunduğumuz yerle sınırlı kalmaması gerektiğine karar verdik. Bu doğrultuda bir web sitesi yaptık.Bu web sitesi ile İzmir 'in bir çok yerinden aranır olduk.Hizmetlerimizi oralara da götürür olduk. Bunu sağlayan Birrenk ekibine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum.

Sezgin Gülten

Egeli Pen
26 Nisan 2016

Birrenk ile 5 yıldır sorunsuz bir şekilde çalışmaktayız. İstek ve taleplerimize hızlı bir şekilde cevap vermektedirler.İstediklerinizi anlayabilecek ve uygulama dökebilecek, herzaman çalışmaktan memnun olabileceğiniz izmir web tasarım firmasıdır.

Mehmet Çöllü

Çöllü Makina
5 Şubat 2016

Yorum Yapın